motoger

Serwo hamulca Opel Astra J FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Opel Astra J FL
Serwo hamulca Opel Astra J FL

Sprzedawcy części do Opel Astra:

auto kasacja części używane
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
auto części
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane opel
giełda części słomczyn
części moto2
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
auto szrot
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto czesci zamienne
gielda czesci

Cena Serwo hamulca Opel Astra Cena

Ogłoszenia części samochodowych Opel Astra na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Części w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-01 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Opel Astra J FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Opel Astra J FL 1.5 2023 kombi. Tanio Serwo hamulca Opel Astra J FL 1.5 2023 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2014. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Opel. Ten model Astra stworzony został w takich wersjach jak F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem serwo hamulca i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Astra wersja J FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Opel Astra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ktoś na facebooku pisał że Opel Astra to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Opel Astra. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie serwo hamulca do Astra. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Znalazłem serwo hamulca w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem serwo hamulca do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Opel Astra. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć serwo hamulca. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Opel Astra. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu serwo hamulca w Opel Astra. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę serwo hamulca do Opel Astra. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio serwo hamulca. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele serwo hamulca. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Opel Astra J FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Serwo hamulca Opel Astra J FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl